Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm izle

Sponsorlu Bağlantılar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yine harika bir bölüm ile bizlerle olacak. harika demişken bu bölümde hoşumuza gitmeyecek olan şahin Ağa sahnesi olacaktır. Şahin Ağa'nın akıbeti dizimizin bu bölümdeki gündemini oluşturacak. Onun varlığı Hızır Reis'i her zaman rahatlatmıştır ve onun failini bulmak için elinden geleni yapacaktır. 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Özeti ; Geçen hafta yayınlanan bölüm de Şahin Ağa'nın vurulması ile sonlanan bir an yaşadık. Şimdi buradan devam edecek olan yeni bölüm de merak edilen konu Şahin Ağa ölecek mi? Yediği mermiler ile yere yığılan Şahin Ağa yaşayacak mı bilinmez ama Reis bu işin peşini bırakmayacaktır. Ona düşman kimse olmadığı için faili bulmak biraz zor olacak. Üstelik ölü bir adam tarafından vurulmuş olması olayları daha da karmaşık bir hale getirecektir.

Mahmut ölü bir adam olması ile bile herkesin başına bela olmaya devam ediyor. 17.Bölüm de şahin Ağa'dan sonra intikam için abisinin yanına gidecek ve kendisine verilen infaz cezasının hesabını abisinden soracak. Selim'in de ölümü veya ortadan kalkması sonucu Reis iyice yalnız kalacaktır. Aslında hesap tamda budur ve onu yalnızlaştırmaktır ve bu oyun git gide kendini gösterir. Bu oyunun baş aktörü de Mahmut olacaktır.

Ünal Kaplan el konulan paranın kendisine düşen payını geri vermemek konusunda direnir. Bu durumda oklar ona döner. Reis paranın geri verilmesini ve devlet ile olan ilişkinin düzelmesini ister. Bu durum Ünal'ın işine gelmediği için plana sadık kalmaz. Aldığı karar onu Sibiryalı ile karşı karşıya getirecektir.
Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum :

  1. Müzik secimi harika süpersiniz zaten Dizi de bambaska.

    YanıtlaSil

İletişim : krtnkl0@gmail.com