Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Powered by Blogger.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Özeti

Sponsorlu Bağlantılar

Yine bir Salı akşamı birlikteyiz. Bu Salı diğerlerinden farklı olarak dizimiz yayında yok. Son günlerde yaşadığımız yoğun kar yağışları ve ağır iklim şartları nedeniyle ATV'in diğer yapımlarında olduğu gibi yayınımıza bir hafta ara vermek durumunda kaldık. 5 Ocak Salı Günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tekrar bölümüyle ATV ekranlarında olacaktır. Dizimizin 18. Bölümü 12 Ocak Salı günü saat 20:00’da ekranlarında yayınlanacaktır. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yine yer yerinden oynayacak. Selim'in bıçaklanmasının ardından Hızır bir acı daha yaşayacak. Önce Şahin Ağa , şimdi ise Selim'in hayatına kast edilmesi Hızır'ı yıkar. Bu ölümlerin ve intikam kurşunlarının arkasında olan Ünal Kaplan olduğunu bilmeden bir savaşın içine girmiştir Hızır. Ünal Kaplan ise yaptıklarının cezasını Sibiryalı ile uğraşarak alacaktır.

Hızır , Selim ve Şahin Ağa'nın katilinin Mahmut olduğunu öğrenmiştir. Mahmut nasıl oldu bilinmez ama çareyi Nevzat ile uzlaşmada bulmak ister. Nevzat ise bozulan ilişkileri düzeltmek için Hızır'a bir hediye vermek amacındadır. Mahmut hiç beklemediği bir anda Hızır'ın eline düşecektir. Önemli Olan Mahmut'un İlker'i satıp satmayacağıdır. Zaten şüpheler İlker'in üzerinde iken şimdi Mahmut'un tutumu merak ediliyor. İşin sonu İlker ve oradan da Özer üzerinden Ünal Kaplan'a ulaşacak mı ?

Meryem ve kadınlar heyetinin yaptığı plan bir ara işe yarayacak gibi gözükse de Meryem ile buluşan Nazlı dik bir duruş ve kendini güçlü gösterme çabasına girer. Hızır ile arasında hiç bir sorun olmadığını ve orada kalacağını söyler. Bu sözler karşısında Çakırbeyli kadınları nasıl bir yol izleyecek? Yeni bölüm 12 Ocak Salı bizlerle olacak.
TEK PARÇA
1
Sponsorlu Bağlantılar

2 yorum :

  1. Eşkiya 12 ocak ta yayınlanacakmış fragmanını yayınladınız oki yayınladınız filmide yayınlayın hava bozuksa bir sonraki haftayı ertelersiniz canla başla bugünü bekliyoruz. :@:@

    YanıtlaSil

İletişim : krtnkl0@gmail.com