Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Fotoğrafları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar

Salı akşamı yayınlanacak olan 21.Bölümde bizleri neler bekliyor olacak. O el öpülmeden hayatlarına devam edecekler mi ? "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yine aksiyon ve heyecan dolu bir bölüm ile bizlerle olacak. Alparslan'ın yaptığı plan ilk aşamada başarısız görünmüş olsa da sonradan gelen bir telefon onların kurtuluşu olacak gibi gözüküyor.

Hızır artık iplerin kendi eline geçmesi ile birlikte her istediğini Sibiryalıya yapmak için elinden geleni ardında koyamayacaktır. Şimdi planda onu Ünal Kaplan'a karşı kullanmak mı var ? O kargolardan ellerine ne geçti ki hayatlarını kurtardılar. Bunların hepsinin cevabını almak için Salı akşamı buluşalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Fotoğraf Galerisi

Hızır , Özer ve Alparslan içinde bulundukları tehdit sonrası tekrar masanın başına geçerler. Bu sefer plan ne olacak ve ilerleyen zaman zarfında nasıl bir yol izleyecekler. masanın lideri olan Hızır Reis yeğeninin planına sadık kalacak mı ?

Hızır'ın beklediği telefon son anda gelir. Bu gelen telefonda nasıl bir haber geldi ki Sibiryalı'nın yüzü böyle düştü. Hızır'a el öptürmek isteyen Sibiryalı el öper vaziyete düşecektir. 


Alparslan görevini yapmanın mutluluğu içindedir ama Hızır ve İlyas'ın en büyük korkusu Ünal'ın kuklası olmamasıdır. Alparslan'a karşı tavırlı olan amcaları onu bu plan sonrası tekrar kucaklayacaklar mı ? Alparslan ve amcaları Ünal'ın bu kirli planını çözecekler mi ?

Hızır her şeye rağmen eve döner ama hiç bir şey artık eskisi gibi olmayacaktır. İki kadın arasında kalmanın sancısını  en deriden yaşayan Hızır artık bir karar vermek zorundadır. Bir yandan evdeki huzursuzluk , diğer yanda ise Nazlı'nın Meryem resti karşısında sıkışıp kalan Hızır ne yapacak ?

Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder

İletişim : krtnkl0@gmail.com