Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Powered by Blogger.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Bölüm 23.02.2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Bölüm 23.02.2016

Sponsorlu Bağlantılar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm
Salı akşamlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine dram ve aksiyon dolu bölümü ile bizleri karşılayacak. Son bölüm de Ömer'in patlayan arabanın hedefinde olması ve ağır şekilde yara alması aileyi derinden etkileyecektir. 24.Bölüm'de bu sahne ile başlayacak dizimiz bir darama sahne olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Özeti ; Ömer'in bombanın hedefinde olması ailede infiale neden olur. Her zaman ailenin büyüklerinin hedefte olmasına alışık olan aile , alenin en büyük bireyini bu halde görmesi artık iyice içinden çıkılmaz bir hale dönüşür. Alparslan'ın ardından bu sefer de Ömer için zor zamanlar başlar. Ömer'in bu halde olması artık Hızır'ın sabrını taşırır. Bombacının Viktor tarafından geldiğine emindir ama tetikçiyi bularak masa içinde olan köstebeği bulmak en büyük öncelik olacaktır. Bombacının yakalanmasının ardından verilen isim masada hangi kişiyi işaret edecek ?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Fragmanı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ  SON BÖLÜM  İÇİN TIKLAYINIZ
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 24. BÖLÜM  İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Diğer yandan Hızır masanın reisliğini bırakmak için görüşmüş şimdi ise bu süreç işlerken saldırı olmuştur. sevdiklerini korumak için masadan vazgeçen Hızır şimdi ne yapacak ? Tekrar masanın hakimiyetini isteyecek mi ? Bu olaydan sonra kimin kellesini isteyecek ? Viktor belasını def etmek için nasıl bir yol izleyecek ? Bu soruların cevabını almak için Salı akşamını bekliyoruz.

Diğer yandan oğlunun ölüm döşeğinde olduğunu gören Meryem kendi acılarını unutur ve oğlunun yaşam mücadelerine kendini verir.  Meryem bu olay sonrası Hızır'a bakış açısı nasıl oalcak. Boşanma işinden vazmı geçecek yoksa ailesinin iyiliği için boşanma işinin üstüne mi gidecek. Her geçen gün kendini tehlikede hisseden Meryem Çakırbeyli ne yapacak ? Meryem bunları yaşarken patlayan bomba Nazlı'yı da düşünceye iter. oğlunun bu hayattan uzak yaşamasını isteyen Nazlı evlenme işine soğuk bakar ama yine de Hızır'dan kopma niyetinde değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

2 yorum :

  1. reklamlardan bir bok izlenmiyor,başlayacam yapacağınız işe sizin.

    YanıtlaSil
  2. Reklamlarınızı alın münasip bir yerinize sokun. Sitenizi de PANA filme şikayet edeceğim.

    YanıtlaSil

İletişim : krtnkl0@gmail.com