Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Powered by Blogger.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bölüm22 09.02.2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bölüm22 09.02.2016

Sponsorlu Bağlantılar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm
Bu hafta yayınlanacak olan bölümde bizleri neler bekliyor. "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yine çok konuşulacak bir bölüm ile bizlerle birlikte olacak. Alparslan yaptığı plan ile intikamını almış ve bir düşmanı ortadan kaldırmış olacak. Ama onunda hesap etmediği bir düşman onun peşinde ve istediğini almak üzere. Daha fazla ayrıntıyı Fan sitemiz aracılığı ile aşağıda bulabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Özeti ; Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan dizimiz yine bizlerle birlikte aynı saatinde olacak. Bu bölümde bizleri neler bekliyor olacak. Alparslan intikam için çıktığı yolda istediğini alır ama bu yolda düşman bitmez. Sibiryalı ortadan kalkmıştır ama bu daha yeni bir başlangıçtır. Ünal'ın yaptığı plan işlemiş ve intikamını Alparslan'a aldırmıştır. Artık bütün gözler Alparslan'ın üstünedir. Bu bir şebeke olduğu için bozulan düzeni yerinde tutmak için karşı tarafında intikam alması gerekecek. Sıradaki düşman kim olacak ?

Hızır Çakırbeyli iş hayatı sıkıntı ile geçerken bir yandan da iki kadının arasında kalma sıkıntısını yaşar. Öyle ki Nazlı'nın resti karşısında ne yapacak bilemiyoruz.  Nazlı bir yandan kendini acınası bir şekilde gösterirken bir yandan da gizli planını devreye sokar. Meryem boşanmak için hazırladığı formu imzalar ve Hızır'a gösterir ama Hızır'ın sert tepkisi ile karşılaşır. Nazlı , Meryem'in dışladıklarını yanına toplamaya çalışır ama İlyas her zaman olduğu gibi yengesinin yanında yer alır.

Alparslan yine namlunun ucunda ve bu kez durumu hiç iyi gözükmüyor. Arkadan sıkılan bir kurşun ile yere yığılan Alparslan yaşayacak mı ? Yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Fragmanı bize gösterdi ki durum hiç açıcı değil ve Hızır'ı ilk kez bu kadar çaresiz görüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder

İletişim : krtnkl0@gmail.com