Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26 Bölüm 8 Mart Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26 Bölüm 8 Mart Salı

Sponsorlu Bağlantılar

Viktor bela oldu derken birden Hızır ile aynı saf içerisinde yer alabilir mi ? "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" Salı akşamı yeni bölümü ile bizlerle birlikte olacak. Bu bölümde neler olacak ? Ünal tek başına mı kalacak ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Özeti ; Masada çıkan pürüzler nedeni ile artık masanın bir arada kalması imkansızdır. Hızır ise artık masanın lideri olmadığı için bu olaylara pek karışmaz ve tüm yükümlülük artık Ünal Kaplan'ındır. Ünal ise masada neredeyse yalnız kalmıştır. Hızır'a sadık olanlar Hızır ile hareket etmeye devam edecektir. Her fırsatta olan olayları Hızır'ın üstüne yıkmayı alışkanlık haline getiren Ünal bu sefer bu yola başvuramayacak.

Eşkıya 26.Bölüm Fragmanı

Hızır ise bir kez daha kendini Devlet ile aynı safda bulacaktır. Daha önceki buluşmasında anlaşmazlıklar yaşanması sonucu ittifak olmamıştı ama şimdi tekrar bir araya gelme zamanı gelmiştir. Viktor'un ülkeye gelmesi tüm dengeleri değiştirmiştir. Viktor'un gücü azımsanmayacak kadar çoktur ve onu alt etmek için Devlet ile bir araya gelmekten başka bir yol yoktur Hızır için. Silah pazarında yer almak için artık bu ittifakın kurulması gerekiyor. Ünal Kaplan ise iyice yalnız kalmıştır. Kendi saflarında sandığı adamların masadan kalkması onun için dezavantaj olmuştur. Kendini güçlü gördüğü masada onun hükmünün geçmediğini görmüştür artık.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Fotoğraf Galerisi

Hızır'ın aile hayatında yaşanan gerilimler de bitmek bilmez. Özellikle Meryem'in avukatlığını yapan  Özgür'ün Nazlı ile olan bağı Hızır'ı huzursuz etmeye yetecektir. Sürekli arkasından iş çevrilmesinden bıkan Hızır'ın bu duruma tepkisi sert olacaktır. Nazlı ise başına geleceklerden korkarak Özgür'ü yalan söylemek için zorlamaya başlar. Bu zorlama tamamen kendi çıkarları için ve kendini aklamak adına yapılan hamleler. Bakalım bu hamle nasıl tepki olarak kendisine dönecek ?Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder

İletişim : krtnkl0@gmail.com