Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm 15 Mart Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm 15 Mart Salı

Sponsorlu Bağlantılar

Masanın dağılmasının ardında arda kalan masanın temsilcisi görünen Ünal Kaplan bir tuzak ile kaşı karşıya kalmıştır. Geçen hafta yayınlanan son bölüm de Ünal Kaplan bomba ile yüzleşmiş ve Viktor'un açık hedefi olarak karşımıza çıkmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz heyecan dolu bölümü ile 15 Mart Salı günü izleyici ile buluşacak. Bu hafta neler olacak işte detaylar.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Özeti ; Ünal Kaplan içine düştüğü bu durumdan nasıl kurtulacak. Yanındaki dostlarını kovan Ünal diğer yandan ise telefonu da kenara koymuş ve bomba ile baş başa kalmıştır. Bu bomba eğer gerçekse Ünal için tehlike çanları çalmaya başlar. Dağılan masanın lideri olarak hedefte olan Ünal nasıl bir yol ile hayata tutunacak. Masanın ikiye bölünmesi ile artık iki adet grup vardır ve bu grupta olanlar hiç bir zaman kendilerini güvende hissedemeyecekler.

Hızır ise nerede duracağına karar vermek zorundadır. Devlet'e göre Viktor ile yapılacak bir iş birliği iki taraf için de hayırlısı olacaktır ama Hızır şimdilik buna sıcak bakmaz. Hızır karşısında olan tehlikeden henüz haberdar değildir ve diğer belalar gibi bunu da atlatacağını düşünür. Sibiryalı olayından dış istihbaratlar sayesinde kurtulan Hızır şimdi ne yapacak ? Viktor ise tüm gücü ile masada ona karşı olanlara saldıracaktır. Bu saldırma gerek öldürmek gerekse korkutmak ve kendi safına çekmek için olacaktır. Viktor bunda başarılı olacak mı hep birlikte göreceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm

Mamut ise yine farklı bir kulvarda intikam ve güç peşindedir. Her zaman yaptığı gibi bu seferde kaleyi içten feth edecek hamleler peşindedir ve bu yolda Nurten'i kullanmak ister. Mahmut'un nasıl bir planı olacak. Bu plana Hızır'ın yeni veliahtı Yunus dahil mi olacak. Nazlı'nın yalnız ve geri plana atılmasını fırsat bilecek olan Mahmut bunu değerlendirmek isteyecektir. Meryem ise yaşananlara göğüs gererek yalnızlığı yaşayacak ve Çakırbeyli ailesinin gerçek hanımı olduğunu kanıtlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

2 yorum :

  1. Allah belanızı versin hiç bişey izlenmiyor

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. http://www.eskiyahukumdarolmaz.com/2016/03/edho-canl-izle.html

      Sil

İletişim : krtnkl0@gmail.com