Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm 22 Mart Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm 22 Mart Salı

Sponsorlu Bağlantılar

Mahmut'un intikam planı takır takır işliyor. Aileyi içten yıkmak için Hızır'ın küçük oğlunu kaçıran Mahmut bütün ipleri eline almak ister. Arkasına aldığı güç ile artık her istediğini yapacağını düşünen Mahmut yanılıyor mu , yoksa haklı mı çıkacak ? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü Salı akşamı ATV'de


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm izle
<ÖZET> Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm ; Mahmut'un ,Yunus'u kaçırması ile son bulan bölüm tüm hızı ile devam ediyor. Hızır'ın oğlunu kullanarak tüm ipleri eline alacağını düşünen Mahmut ilk başta abisine gider. Abisi onun öldüğünü düşünse de tekrar karşısında görmesi ile şoke olur. Hatta onun istekleri karşısında şaşkına döner. Yunus'un canına karşı arkadaşlarının ve yoldaşlarının canını isteyen kardeşine Selim ne cevap verecek ?

Viktor gibi bir güç ile artık arkası sağlam olan Mahmut her istediğini yapacağını düşünür. Elinde bulunan koz ile abisini kendine bağlamak isteyen Mahmut bu amacına ulaşacak mı bilinmez ama Hızır'ın hamlesi oğlunu kurtarmak üzerine olacaktır. Hızır'a her daim sadık kalan Selim olan biteni Hızır'a anlatırsa düğüm çözülmüş oldur. Selim bu konuşmayı masa ile veya Hızır ile yapacak mı ? Bu bölümde bütün iş Selim'de bitecek gibi gözüküyor. İzlemiş olduğumuz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Fragmanı bize büyük bir çatışmanın olacağını gösterdi. Bu çatışma eğer gerçek ise masanın iyileri ölecek veya çok ağır yara alacak gibi gözüküyor ama bu çatışmanın çıkması için yapılmış bir plan da olabilir ne dersiniz ?

28.Bölüm Foto Galerisi İçin Tıklayınız

Nazlı ise oğlunun hayatından endişe duyar ve artık bu ölümlerin bir son bulmasını ister. Bu zamana kadar hep nefret ettiği Meryem ise onun bu zor zamanlarında yanında olacak kişi olur. Meryem hiç bir zaman merhametinden bir şey kaybetmez ve bu zor durumda elini taşın altına koyar. İki kadın da bilmektedir ki Hızır Çakırbeyli'nin hayatında olmak her zaman tehlikelidir ve kelle koltukta yaşamaktır.


Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder

İletişim : krtnkl0@gmail.com