Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm 29 Mart Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm 29 Mart Salı

Sponsorlu Bağlantılar

Hızır'ı zor zamanlar bekler. Hızır'ın evlat acısı yetmezmiş gibi birde dost acısını yaşayacaktır. Selim bir kez daha kardeşinin ihanetini Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölümde yaşayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29. Bölüm Özeti ; Selim'in bir kez daha ihanete uğraması yetmezmiş gibi Yunus'un durumu da ciddiyetini korur. Yunus büyük ihtimalle daha yaşama atılamadan yaşama gözlerini yumacak veya yine Mahmut'un bir oyunu ile hayata devam edecek. Her ne kadar Viktor Yunus'un ölmesini istese de Mahmut insiyatif kullanarak onun yaşamasına izin verebilir. Yaşananların ardından Çakırbeyli ailesinin üstüne yine kara bulutlar çökmüştür.

Hızır bir yandan düşmanları ile uğraşmak zorunda kalırken içeriden yıkılmanın da şokunu yaşar. Bu bölümde Hızır , Selim'in ihanetini öğrenecek mi yoksa Ateş bir his uğruna ölüm ile yüzleşecek mi ? Bülent kod adı ile etrafa dehşet saçan Mahmut'un kimliği açığa çıkmıştır. Artık kimse rahat değildir çünkü Mahmut aile içinde bulunan açıkları en iyi bilen adamdır ve onun varlığı her zaman için büyük tehdit oluşturmaktadır.

Ünal Kaplan ise kendi çıkarları açısından ve kendini sağlama almak için devlet ile bağlantı kurar. Bu bağlantının adı ise Nevzat'tır. Ünal Nevzat'tan nasıl bir kolaylık veya iş talep edecek. Bu görüşme kendi şahsi çıkarları için mi yoksa her zaman böbürlendiği masa için mi ? Bu görüşme olayları başka yöne de çekecektir muhakkak ama bakalım bu görüşme sonrası neler olacak ?

Hızır ile Meryem'in arası biraz olsun yumuşamış gözükse de Meryem kararlıdır ve atıldığı eve dönmek istemez. Hızır'ın tüm ısrarlarına rağmen kendi yolunda gitmeye kararlıdır. Nazlı'nın yaşadıklarından sonra onun en büyük destekçisi ise yine Meryem olacak. Meryem kendi başına yaşamaya devam ederek tehlikeye açık olması bile onu geri döndürmeye yetmeyecektir.Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder

İletişim : krtnkl0@gmail.com