Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Powered by Blogger.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm 5 Nisan Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm 5 Nisan Salı

Sponsorlu Bağlantılar

Oğlunu kucağına alması ile biraz olsun rahatlayan Hızır bir yandan da çok sevdiği ve güvendiği dostunu kaybetmenin acısını en derinden yaşar. İçine attığı ihaneti görmezden gelir ama Selim'in ölmesine engel olamaz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü yine heyecanlı sahneler ile bizlerle olacak. Yeni bölüm Salı akşamı 20'de ATV ekranlarında ve sitenizde olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Özeti ; Yaşanan olayların üzerinden şoku atamayan aile , yine bir şok yaşamıştır. Oğlu için çok mücadele veren Hızır oğluna kavuşmanın mutluluğunu doya doya yaşamaz. O kadar hastahanenin önünden geçmesine rağmen çocğu güvenli bir şekilde babasına ve dostuna getiren Selim kendisini feda etmiştir. Şimdi Çakırbeyli ailesi ve masa ona son görevini yapmak için toplanırlar. Cenaze sırasında alışılmadık bir olay yaşanacaktır. Masanın eski üyeleri de cenazeye gelmiştir ve bu büyük bir gerilime neden olur. Eski dostlar , yeni düşmanlar bir kez daha karşı karşıya gelmiştir. Uzlaşmak adı altında tekrar bir araya gelen eski dostların görüşmesi hiç de dostça olmaz ve ortalık karışır. Ünal ise bu yaşanan gerilimi yine her zaman olduğu gibi Hızır'ın planladığını ima eder ve Viktor'dan yana tavrını koyar. Masanın üyeleri bu tavır karşısında ne yapacak ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız

Mahmut ise yaşattığı acılara yenilerini eklemek için planlar yapmaya devam eder. Mahmut'un ortadan kalkmasını isteyen Hızır nasıl bir hamle yapacak. Oda biliyor ki Mahmut'un hayatta kaldığı her an onların yaşamı için bir tehlike olmaya devam edecektir. Mahmut arkasına aldığı güç ve abisini öldürmesi ile iyice masanın gözüne girmiştir ama artık eskisi kadar rahat değildir. Artık onun kim olduğunu bilen aile artık ona göre adım atacaktır. Şimdi ise bir de Ünal'ın kaprisleri ve oyunları ile baş etmek zorunda kalacaklar.

EDHO 30.Bölüm Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız

Ev halkının da tutumları iyice Nazlı'dan yana olmuştur. Nazlı'nın oğlunun kaçırılması ona yaramış gözüküyor ve Hayriye Hanım birden bire karar değiştirir ve onu himayesine alır. Ev halkının yaptığı bu tavırlar Meryem tarafından hoş karşılanmaz. Kendisini bir kenara itilmiş hisseden Meryem ne yapacak ? Meryem kendisinin devre dışı bırakıldığını öğrenmesi ile tepkisi sert olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder

İletişim : krtnkl0@gmail.com