Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Powered by Blogger.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm 19 Nisan

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm 19 Nisan

Sponsorlu Bağlantılar

32.Bölüm ile ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeniden kurulan masanın ömrü ne kadar olacak ? Ahmet'in ölümü masada dengeleri nasıl değiştirecek ? Viktor'un yerine geçecek olan isim ile masanın ve Hızır'ın uyumu nasıl olacak ? Bu soruların cevabını almak için sizleri Salı akşamı ATv ekranlarına bekliyoruz. Ayrıca dizinin yayın saatinde Eşkıya Canlı izle linki ile birlikte canlı izleyebilirsiniz ve yorumlarınızı iletebilirsiniz. Heyecan dolu bir bölüm için hazırmıyız?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Özeti 

Yine dolu dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Masanın yeniden toplanması ile birlikte huzur gelecek zannedenler yanılacaktır. Hızır'ın yaptığı plan son ana kadar işlemiştir ama son anda Ahmet'in ölümü ile ortalık yeniden karışır. Ölüm yine Hızır'ın etrafında dolaşmaya devam edecektir. Aslında Hızır bu işi yapanın Suphi cephesinden ziyade masadan birisi tarafından yani Ünal tarafından tertiplendiğini bilir ama bunu bir delil olmadan söyleyemez. Hızır bu sefer bu işin peşini bırakmayacak ve Ahmet'in intikamı alınacaktır. Bir anlaşma yapılmıştır ama Ahmet'in ölümü ile bu anlaşma bozulacak mı ?

Viktor masadan kalkarak yerini bir başkasına bırakmanın amacındadır. Sibiryalı gittikten sonra tekrardan gelecek isim olan Moskof Özkan'a Hızır'ın huzurunu kaçırmıştır. Yapılan planların boşa gitmesi ise Hızır'ın en canını sıkan nokta olur. Hızır yeni oluşumdan rahatsızdır ama masadan da kalkmayacaktır. Her zaman söylediği gibi sözünü düşmanının gözüne bakarak söylemesi en büyük özelliğidir.

EDHO Canlı izlemek için Tıklayınız

Huzur'u Meryem ve ailesi ile bulan Hızır burada da darbe yiyecektir. Nazlı'nın çekip gideceğini düşünen ev halkı bir pazar sabahı kapıya dayanan isim ile şoke olur. Pazar sürprizi ile evin de keyfi kaçacaktır. Nazlı nasıl bir plan içerisinde olacak ? Nazlı bu işi tek başına mı yapacak yoksa yine arkasında duranlar mı olacak ? Hızır'ın bu ziyaret sonrası tavrı ne olacak ? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm izle

Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum :

  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

İletişim : krtnkl0@gmail.com