Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Powered by Blogger.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm 3 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm 3 Mayıs Salı

Sponsorlu Bağlantılar

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" bu hafta duygu yüklü bir bölüm ile ekranlara geliyor. Bu bölümde geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölüm de yaşanan kazanın izlerini en derinden hissedeceğiz. Anladığımız kadarı ile Enişte ve Civciv kazadan kurtuldu ama Ayşen ve çocuğun akıbeti belli değil. 3 Mayıs Salı günü yeni ayın ilk bölümü ile sizlerle birlikte olacağız.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Özeti ; Yayınlanan Fragman bizlere gösterdi ki bu hafta da bir aile dramı ile karşı karşıya kalacağız. Her şey o kadar iyi başlamıştı ki ama artık zor zamanlar aileyi bekliyor olacak. Uzun zamandır beklenen haber gelmesi ile yola çıkan aile yolda hiç beklenmedik bir şekilde kazaya karışmıştır. Civciv ve Enişte yaşananlardan sağlam çıkmış olsa da onlarına artık kalbi yaralıdır. Yaşanan bu kazada zarar görenler olacak ama bunlar kim olacak ? Çocuklar mı yoksa eşler mi bu kazadan sağ kurtulamayacak ? Yaşananlar yaşadıklarının bir devamı niteliğinde ve acılar süregelir.

Yaşanan bu olay her ne kadar kaza gibi gözükse de yaşanan ticaret anlaşmazlığının sonucu da olabilir. En son yaşanan olaylardan sonra nakliye işine kendilerinin gireceğini söyleyen Hızır'ın ardından bu olayların yaşanması akıllara intikamı getirmiştir. Fikret kardeşinin ölümünün ardından herkesi tehdit etmiş ve bu ölünün intikamı için yemin etmişti. Şimdi bu yaşananlar bunun devamı olacak ? Bu kadar hızlı bir intikam planı olabilir mi ?

En son masa toplantısında Ünal'ın ölümü için el kaldırmaya hazırlanan Hızır , son anda Ünal'ın yaptığı plan ile ters köşe yapmıştı. Ünal kendisini kurtarmak için Viktor'u feda etmekten çekinmemiş ve Hızır'ın üstüne geleceğini bildiğinden bir plan yapmıştı. Şimdi ise bu yaşananlardan ilk sorumlu tutulacak kişi yine Ünal Kaplan olacaktır. Peki Ünal bu olayların neresinde ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm izle

Sponsorlu Bağlantılar

3 yorum :

  1. film yok ki ne yorumu istiyosunuz

    YanıtlaSil
  2. film yok ki ne yorumu istiyosunuz

    YanıtlaSil
  3. niye indiremiyoruz indirme linkleri koysanız arsivlesek youtubede de yok koyun izleyelim hemde arsiv yapalım

    YanıtlaSil

İletişim : krtnkl0@gmail.com