Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Powered by Blogger.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm 10 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm 10 Mayıs Salı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu hafta EDHO 35.Bölüm Fragmanı çok gecikti. Bunun sebebi ise dizinin çekimlerinin yetişmemesi olma ihtimali bir hayli yüksek. Dile kolay tam 34 bölümdür ekranlara ara vermeden devam eden bir yapımdan bahsediyoruz. Dizinin uzunluğunu da hesaba katarsak bu gecikmenin yaşanması olağan oluyor. Eşkıya 35.Bölüm ile ekranlara gelecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm ; Bu hafta yine heyecanlı sahneler ile ekranlara gelecek olan dizimiz yine hastahane koridorlarında geçecektir. Civciv çocuk sevinci yaşarken , enişte ise çocuk acısı yaşamaktadır. Yaptığı iyilik ile belki de bir ailenin kaderini değiştirdi. Ama bu sevinç elbette uzun sürmez ve yaşanan olay aileyi yine acıya boğacaktır.

Lavaboya yerleştirilen bomba patlaması sonucu aile bireyleri bu patlamadan etkilenir. İlyas , enişte ve civciv bu patlamadan sonra yaşayacak mı ? Bu bombayı kim koydu ? Herkes elbette hikmetten şüphe duyacak ama işin aslı başka olabilir. Bir diğer dikkat çeken olay ise Ünal'ın üstüne basa basa söylediği bir olay var ve İlyas'ı damat olarak gördüğü için ona dokunulmamasını ister. Bu isteği Moskov'a söyleyen Ünal bu hareketi ile belki de dikkatleri üstünden çekmek istemiştir ve bu eylemin arkasında o da olabilir... Peki Esra ile yeni bir yola çıkmak için hayal kuran ve bu iş için yemek organize eden İlyas'ın durumu ne olacak ?

Bir kez daha Ünal'ın yazdığı senaryo Hızır Çakırbeyli ve ailesini etkilemeye devam eder. Her seferinde bu olaylardan tek hamle ile sıyrılmayı başaran Kaplan bu olayların neresinde olacak. Daha da önemlisi masa da kim dost kim düşman bilmeden oturan bireyler bu olaylardan nasıl etkilenecek. Ünal Kaplan'ın her zaman istediği ticaret nasıl devam edecek ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm

Sponsorlu Bağlantılar

2 yorum :

  1. boyle guzel bolum finali izlememisdim tesekurler

    YanıtlaSil
  2. ya bu ne bıcım bı sey ya nerden ızleyım bolumlerı ızlıyemıyorum ......atv comdan ızlemek ıstedımreklam yuzunden ızlenmıyo dogru duzgun burdan acılmıyoooo

    YanıtlaSil

İletişim : krtnkl0@gmail.com