Katagori

Bölümler Fragmanlar Bölüm Fotoğrafları Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncular Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Müzikler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 34.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Eşkıya Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Karakterler Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Canlı izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.Sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6.Bölüm Çalan Şarkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9.Bölüm Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karekteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Konusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncusu Tarık Ünlüoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Set Fotoğrafları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Teaser Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayın Tarihi Belli Oldu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Tanıtım Fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Fotoğraflar Konusu
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Followers

Home » , » Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm 24 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm 24 Mayıs Salı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu hafta da heyecan devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm yine soluksuz izleyeceğimiz bir bölüm olacak. Bu hafta neler yaşanacak ve masa nasıl şekillenecek. Alparslan yaptığı hamle sonununda nasıl bir yer edinecek bu topluluk arasında. 24 Mayıs Salı akşamı 37.Bölüm ile ekranlara gelecek olan dizimizde yer yerinden oynayacak mı  göreceğiz...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm 24 Mayıs Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm Özeti ; Toprak'ın Ünal Kaplan'dan almış olduğu gaz ile masaya oturması onun ölümüne neden olmuştur. Alparslan yaşananların ardından silahını kullanmış ve lider gibi davranmıştır. Peki bunun sonucu ne olacak ? Ünal yaptığı planlar sayesinde masanın dengesini sağlamak istiyor ve bunun için yaptığı planları harfiyen uyguluyor. Ünal'in masayı toplayıp , Alparslan'ı oraya koymasının amacı ne ? Alparslan bu olaylardan ne kadar haberdar ?

Toprak'ın ölümü sonrası Özkan'ın akıbeti ne olacak. Belli ki Fikret bu olay sonrası temize çıkacak ve tüm gözler Özkan'ın üstünde olacak. Peki Ünal Kaplan gerçekten Özkan'ın yanında mı yer alacak , yoksa onun ölümüne mi izin verecek ? Akıl oyunlarına devam eden Ünal Kaplan bu işin içinden de sıyrılmak için yaptığı planlar adım adım hayata geçmiştir ve artık masa da yine herkes kendi çıkarları için çatışmaya başlar. Bu olaylardan sonra hamle sırası kimde olacak. Planları yapan Ünal Kaplan mı yoksa bunlara maruz kalan Hızır Çakırbeyli mi ?

Her ölümün arkasından yaşanan kargaşa Toprak'ın ölümü sonrası da yaşanacaktır. Öyle ki Toprak'ın akrabaları intikam ve kalanları toplama derdine düşecektir. Bu olay da Çakırbeyli ailesi için yine yeni bir tehditin oluşmasına neden olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.Bölüm izle

Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum :

  1. bu bölüm çok hey canlı olacak sabırsızlıkla bekliyorum

    YanıtlaSil

İletişim : krtnkl0@gmail.com