Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosunda

Kategori: Oyuncular - 172 viewsYorum Yazın
Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosunda

Uzun zamandır oynadığı dizilerde başarıyı yakalayamayan güzel oyuncu Deniz Çakır bomba dizi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ile ekranlara dönüyor. Dizinin ATV ekranlarında Eylül ayında başlayacağını belirtelim.

Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi ile ekranlara dönüyor. Hızır Çakırbeyli adlı karakterin karısını oynayacak olan Çakır bu dizi de başarıyı yakalamanın hedefi içerisinde olacak. Uzun zamandır dizinin proje aşamasında olduğunu da belirtelim. Usta yapımcı Raci Şaşmaz Pana Film ile olan beraberliğinin bitmesi ile birlikte kendi projelerini hayata geçirmenin peşinde ve bu yapımda Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ı bir araya getirmeyi başardı.

Bir çok yapımda rol alan oyuncu şüphesiz en büyük çıkışı Yaprak Dökümü ile yapmıştı ve bu diziden sonra ünü artmıştı. Şimdi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle ile yeni bir yola çıkacak olan oyuncu buradan da kalıcı bir iş ile ayrılmanın peşinde ve bunu başarabilecek kapasiteyi kendinde buluyor. İzleyici Eşkıya Dizisi ile yeni bir yol için artık çok az bir zaman kaldı ve yeni yayın döneminde ekranlarda olacak. Dizinin senaryosunu usta yazar Bahadır Özdener üstleniyor ve yeni bir aksiyon dizimiz bizleri o eski vadi havasına taşıyacak gibi gözüküyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncusu Deniz Çakır Rol Aldığı Yapımlar

Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm

Kadın İsterse
Yaprak Dökümü
40
İffet

Muhteşem Yüzyıl

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncusu Deniz Çakır Resimleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle