Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cannes’de

Kategori: Haberler - 18 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cannes’de

Türkiye’de izlenme rekorlarını kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın ünü artık ülke dışına açılmak üzere. Sinema ve dizi filmlerinin cazibe merkezlerinden birisi olan Cannes’da yapılan özel gösterimde dizimizin tanıtımı yapıldı.

Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm

Yurt dışına vereceğimiz dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Uzun zamandır ekranlarda reyting rekorları kıran “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yurt dışında da gösterime girmeye hazırlanıyor. Cannes’da gerçekleşen MipTv fuarında EDHO için kahvaltı sonrası yapılan özel gösterim bir hayli ilgi çekti. Ayrıca Cannes sokakları dizinin afişleri ile doldu taştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ayrıca geçen Salı akşamı yayınlanan 30.Bölüm ile yine reyting listesinin zirvesinde yer aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 8.55 izlenme oranı ve 20.47 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 7.57 izlenme oranı ve 18.69 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle