Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karakteri

Kategori: Oyuncular - 43 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan Karakteri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisinin bu sezonda izleyeceği karakterlerden birisi de “Ceylan” karakteri olacak. Diziye bu sezon katılan oyunculardan birisi olan Sanem Çelik’in hayat vereceği karakter diziden ayrılan Nazlı karakterinin yerini dolduracak gibi gözüküyor.

Ceylan-Sanem Çelik

Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan (Sanem Çelik) kimdir? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Ceylan karakteri Alparslan’ın teyzesi aynı zamanda Hızır’ın eski aşkıdır. Ömer Çakırbeyli öldükten sonra oda ablası ile aynı kaderi yaşamış ve Çakırbeyli ailesinden uzaklaştırılanlar arasına girmiştir. Bu yaşananlardan sonra Ceylan geçmişi hiç unutmaz ve kendisine yapılanları da hiç aklından çıkaramaz. Hızır ile yaşadıkları aşkı aile baskısı nedeni ile askıya alan ve aşkını kalbine gömen Ceylan bunların hesabını sormak için geri dönecektir. Ablası Handan’ın birden ortaya çıkması ile oda artık kendini açık bir şekilde göstermek ve geçmişin acısını herkese yaşatmak isteyecektir.

Ömer Çakırbeyli’nin ölümüyle ablası Handan’la birlikte Ceylan da sürgün hayata mahkum kalmıştır. Hızır bu olaydan sonra Meryem ile evlenip hayatına devam ederken Ceylan ne aşkını ne de ona yapılanları unutabilir. Hafızası da duyguları kadar kuvvetlidir Ceylan’ın. Sevdasına karışan nefretiyle hesap soracağı günü bekler; ama O sabırlı bir kadındır. Öyle sabırlıdır ki ona bunu yapanların karşısına çıkmak için yirmi sene beklemiştir. Yeğeni Alparslan zarar görmesin diye hayatından vazgeçmeyi göze alacak kadar gözü pek genç bir kadınken, seneler sonra kaybedecek bir şeyi kalmamış daha da güçlü bir kadın olarak karşısına çıkar Çakırbeyli ailesinin.

Muzip tavırları, kimseye benzemeyen kendine has duruşu O’nu diğer “mafya” kadınlarından ayırır. Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, etrafındakilerin ona biçtiği hayatı yaşamak zorunda kalmışsa da kendini karanlığa mahkum etmemiştir. Hayat enerjisiyle etrafına ışık saçarken düşman bellediklerini de kör edebilir. Kafasına koyduğunu yapmaktan çekinmeyecek Ceylan’ın geri dönüşü herkesi tedirgin eder.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle