Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Gelevera Deresi

Kategori: Fragmanlar - 29 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Gelevera Deresi

6.Bölüm ile ekranlara geldiği zaman biz zaten müziklerine hayran kalmıştık dizimizin. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da en çok etkileyen müziklerinden birisi ile Kazım Koyuncu şarkısı olan Gelevera Deresi adlı şarkısı oldu.

Yine Hızır Reis hapistedir ve geride bir sürü kırık kalp bırakmıştır. Bu kalplerden birisi Meryem’e ait diğeri ise Nazlı’ya aittir. Gönlünü ona kaptıran Nazlı kendini yalnız hissetmiştir hiç hissetmediği kadar. Meryem onun eşyaları ve oda ile kendini avutur. Şüphesiz bu ayrılık en çokta çocukları etkiler. İşte o geride bırakmalara en büyük örnek olan şarkımız Kazım Koyuncu ve Şevval Sam Gelevera Deresi . Şarkı Anonim bir şarkıdır ve Giresun’un Espiye ilçesinde yer alan bir deredir. Ulaşılması zor iki dağın arasında yer alan dere çok ayrılıklar yaşatmıştır.

Gelevera Deresi Şarkı Sözleri

Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm

Koyverdun gittun beni Allah’undan bulasun
Kimse almasun seni yine bana kalasun
Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar
Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar

Gelevera deresi iki dağun arasi
Yuzunden silinmesun piçağumun yarasi
Sevduğum senun aşkın ciğerlerumi dağlar
Hiç mi duşunmedun sen sevduğun boyle ağlar


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle