Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrıldı

Kategori: Haberler - 24 viewsYorum Yazın
Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrıldı

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisi ile ekranlarda olan ve kimin sevdiği kiminin ise nefret ettiği bir karakter olan Nazlı diziden ayrılıyor. Yayınlanan Son Bölüm de polisin alıp götürdüğü ve dizide misyonun tamamladığı görülen Nazlı karakteri artık dizide rol almayacak. Meryem karakteri ile tanınan Deniz Çakır’ın da diziden ayrılacağı konuşuluyor. Bu konu henüz netleşmemiş olsa da çok büyük bir ihtimalle onun içinde dizinin 1.sezonu diziden ayrılacağı sezon oldu.

Müjde Uzman

Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm Reklammmmm

Dizi sektörünün yükselen oyuncularından Müjde Uzman, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin kadrosundan ayrıldı. Dizideki rolüyle popülaritesini hayli artıran Uzman’ın isminin aşk haberleri vesilesiyle sık sık basında yer almasının yapımcı Raci Şaşmaz’ı rahatsız ettiği ve oyuncunun projeyle ilişiğinin bu sebeple kesildiği iddia edilmişti. Uzman’ın ismi son olarak ünlü popçu Sinan Akçıl’la anılmıştı.

MÜJDE UZMAN’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Kadrodan ayrılmasının ardından yazılı bir açıklama yayınlayan Uzman, diziden kendi isteğiyle ayrıldığını ve hakkında yazılanların tümünün asılsız olduğunu ifade etti. Kadrodan çıkarıldığı iddiasını “İftira” olarak değerlendiren aktris, “Hayatım boyunca işimi yaparken dakik, titiz ve saygılı biri oldum. Israrla böyle kalmaya, kalbimi de aklımı da, bu işe bakış açımı ve mesafemi korumaya da, bu işi sevip, layığıyla yapmaya çalışmaya da kararlıyım” dedi.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle